Hakkımızda

Pro Makromed: Küresel Laboratuvar Yeniliklerini Türkiye’ye Taşıyor

2013 yılında kurulan Pro Makromed, Türk araştırma ve tanı tesislerini önde gelen küresel laboratuvar teknolojileriyle buluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Taahhüdümüz, rekabetçi bir fiyat noktasında müşterinin gereksinimlerine en uygun olanı sağlamaya yönelik titiz bir yaklaşımla desteklenmektedir. İlk tedarikin ötesinde, satın alma sonrası olağanüstü hizmet ve destek ile karakterize edilen kalıcı müşteri ilişkilerine öncelik veriyoruz.

Operasyonel Genel Bakış
İstanbul’dan başlayarak Ankara ve İzmir gibi önemli araştırma merkezlerine kadar uzanan ayak izimiz, Türkiye genelindeki erişimimizi artırmaya devam ediyor. Kusursuz hizmet standartlarıyla desteklenen gelişmiş laboratuvar metodolojilerinin ve ekipmanlarının ülke çapında yaygınlaştırılmasını kolaylaştırma misyonumuzda kararlıyız.

Hizmet Teklifleri
Ticari ve kurumsal araştırma tesisleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden müşteriler, kapsamlı araştırma ve teşhis çözümleri portföyümüzden yararlanabilirler. Bu portföy şunları kapsamaktadır:

– Genetik profilleme
– Analitik prosedürler
– Kalite güvencesi
– Su kalitesi değerlendirmesi
– Agronomik yardım
– Petrol ve petrokimyasal analizler
– Klinik teşhis
– Akademik laboratuvar desteği
– Araştırma ve geliştirme kolaylaştırma
Ayrıca, envanterimiz analitik, mikrobiyolojik, klinik ve yaşam bilimleri disiplinlerine hitap eden temel reaktiflerden son teknoloji ekipmanlara kadar geniş bir laboratuvar temelleri yelpazesine sahiptir.

Lojistik ve Satın Alma
Verimlilik ve güvenilirlik, tedarik zincirimizin ayırt edici özellikleridir. İster Petri kapları gibi rutin laboratuvar gereçleri ister büyük ölçekli ekipman tedarik ediyor olun, titiz paketleme ve nakliye stratejilerimiz hızlı ve güvenli teslimat sağlar. Kapsamlı kataloğumuz tedarik sürecini daha da kolaylaştırarak müşteriler için hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlar.

Danışma ve Özelleştirme
Laboratuvar deneyimi açısından zengin olan ekibimiz, farklı uygulamalar için ideal ürün paketini belirleme konusunda mükemmeldir. Sadece temel aksesuarlarla birlikte anahtar teslim çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda laboratuvar alanını ve bütçesini optimize etmek için çok yönlü ekipmanların dahil edilmesini de savunuyoruz.
Ayrıca, laboratuvarınızın mekânsal kısıtlamalarına ve işlevsel ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış ısmarlama modüler laboratuvar altyapısı çözümlerinde de uzmanız.

Sonuç
Pro Makromed, benzersiz kalite ve değer arayan araştırma tesisleri için bir mihenk taşıdır. Kapsamlı tekliflerimiz ve benzersiz değer önerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sizi ekibimizle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks